Our Creators' Favoriates


- Regular Price
- $28.00
- Sale Price
- $28.00
- Regular Price
- $47.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $35.00
- Sale Price
- $35.00
- Regular Price
- $59.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $34.00
- Sale Price
- $34.00
- Regular Price
- $57.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $29.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $35.00
- Sale Price
- $35.00
- Regular Price
- $59.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $23.00
- Sale Price
- $23.00
- Regular Price
- $39.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $29.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $23.00
- Sale Price
- $23.00
- Regular Price
- $39.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $39.00
- Sale Price
- $39.00
- Regular Price
- $65.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $41.00
- Sale Price
- $41.00
- Regular Price
- $69.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $56.00
- Sale Price
- $56.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $95.00
- Sale Price
- $95.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $69.00
- Sale Price
- $69.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $59.00
- Sale Price
- $59.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $68.00
- Sale Price
- $68.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $55.00
- Sale Price
- $55.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $23.00
- Sale Price
- $23.00
- Regular Price
- $39.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $67.00
- Sale Price
- $67.00
- Regular Price
- Unit Price
- per
Shop The Summer Look



- Regular Price
- $37.00
- Sale Price
- $37.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $59.00
- Sale Price
- $59.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $35.00
- Sale Price
- $35.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $11.33
- Sale Price
- $11.33
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $67.00
- Sale Price
- $67.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $37.00
- Sale Price
- $37.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $29.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $58.00
- Sale Price
- $58.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


Be A Girl Boss



- Regular Price
- $69.00
- Sale Price
- $69.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $95.00
- Sale Price
- $95.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $59.00
- Sale Price
- $59.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $79.00
- Sale Price
- $79.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $39.00
- Sale Price
- $39.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $38.00
- Sale Price
- $38.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $39.00
- Sale Price
- $39.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $28.00
- Sale Price
- $28.00
- Regular Price
- $47.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $39.00
- Sale Price
- $39.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $29.00
- Sale Price
- $29.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $69.00
- Sale Price
- $69.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $36.00
- Sale Price
- $36.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $35.00
- Sale Price
- $35.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- from $39.00
- Sale Price
- from $39.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $45.00
- Sale Price
- $45.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $55.00
- Sale Price
- $55.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $79.00
- Sale Price
- $79.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $66.00
- Sale Price
- $66.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $68.00
- Sale Price
- $68.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $67.00
- Sale Price
- $67.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $59.00
- Sale Price
- $59.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $69.00
- Sale Price
- $69.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $48.00
- Sale Price
- $48.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $65.00
- Sale Price
- $65.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $35.00
- Sale Price
- $35.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $37.00
- Sale Price
- $37.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $39.00
- Sale Price
- $39.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $57.00
- Sale Price
- $57.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

Your Everyday Quality Jewelry
Each piece is handmade with recycled 18K gold and silver, natural pearls, and beautiful gemstones.
Designed in Seattle and handcrafted by our global artists, Anndora embodies quality, elegance, and strength.
Instagram Inspo

Love, Love, Love
Ignite your passion for adventure and appreciation for the beauty
of the world

Christie's Picks
A talented and visionary fashion creator with a keen eye for style and a passion for creating beautiful and wearable designs

Transformation
Always on the lookout for her next adventure. Her infectious energy and positive spirit will leave you inspired